خبرهای ویژه

» گردشگری » مکان‌های هیجان انگیزی که واقعا وجود دارند! (+تصویر)

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۱۵ - ۱۴:۳۶

مکان‌های هیجان انگیزی که واقعا وجود دارند! (+تصویر)

نوشته با مزه ای برای شما تکمیل کردیم با اسم “مکان‌های هیجان انگیزی که واقعا وجود دارند! (+تصویر) ” که پیشتر به آن میپردازیم. مجموعه: عجایب گردشگری در این مطلب میخواهیم نگاهی به این حقیقت های رویایی سفری کرده و بیشتر از سفر به ستارگان در شگفتی غوطه ور شویم:۱- پارک Danxiaرنگین کمان زمینی! با […]

مکان‌های هیجان انگیزی که واقعا وجود دارند! (+تصویر)

نوشته با مزه ای برای شما تکمیل کردیم با اسم “مکان‌های هیجان انگیزی که واقعا وجود دارند! (+تصویر) ” که پیشتر به آن میپردازیم.
مجموعه: عجایب گردشگری
در این مطلب میخواهیم نگاهی به این حقیقت های رویایی سفری کرده و بیشتر از سفر به ستارگان در شگفتی غوطه ور شویم:۱- پارک Danxiaرنگین کمان زمینی! با اینکه عکسها کاملا باور نکردنی هستند اما در حقیقت وجود دارند، بله ما هم به سختی باور میکنیم. این کوه ها بخشی از Danxia در پارک زمین شناسی Zhangye در چین هستند؛ لایه های ماسه و سنگ با رنگهای مختلف و مواد معدنی متفاوت بیش از 24 میلیون سال با هم فشرده شده اند و بصورت صفحات تکنوتیکی در آمده و انسانها را غرق در تماشای خود کرده اند.

این کوه ها بخشی از Danxia در پارک زمین شناسی Zhangye در چین هستند
 2- معادن متروکهبله شما هم به طور قطع باور دارید که این معادن وجود ندارند، این عکس ها از اعماق زمین و در معادن رها شده در زیر یکاترینبورگ روسیه گرفته شده اند. لایه های کارنالیت (یک ماده معدنی مورد استفاده در کود) در دیواره های تونل، سبب تولید این شاهکار رنگارنگ طبیعی شده است . در واقع میتوان گفت یک نسخه قنات از کوههای موجود در چین می باشد.بخش کوچکی از این معادن برای عموم مردم قابل بازدید می باشد و بخش عظیمی توسط دولت بسته شده است. عکس های زیر توسط Mishainik از این مناطق بسته شده می باشد که بوسیله مجوز رسمی از طرف دولت روسیه گرفته شده است.

این عکس ها از اعماق زمین و در معادن رها شده در زیر یکاترینبورگ روسیه گرفته شده اند
 Three- غار یخی کامچاتکااین غار یخ حقیقی؛ در شبه جزیره کامچاتکا در روسیه واقع شده است. تونل تقریبا یک کیلومتری با یک چشمه آب گرم در حال جریان و یخهایی شبیه دوران یخبندان در کناره ها از آتشفشان Mutnovsky که در نزدیکی همینجاست تشکیل شده است. از آنجا که یخچال های طبیعی در آتشفشان کامچاتکا در سال های اخیر در حال ذوب شدن هستند، سقف این غار در حال حاضر بسیار نازک است که موجب شده نور خورشید به این غار یخی نفوذ کرده و چنین صحنه های زیبایی را بوجود بیاورد.

برای شما هم جالب است؟ :  باورنکردنی ترین دریاچه دنیا با درختانی وارونه

این غار یخ حقیقی؛ در شبه جزیره کامچاتکا در روسیه واقع شده است
 Four-زمین های گل لالهدرهم آمیختگی گسترده ای از رنگ های رنگارنگ در مزارع گل لاله هلند از آسمان به نظر میرسد که یک کودک نوپای غول آسایی یک جعبه مداد رنگی فوق العاده بزرگی دارد.گل های آبی، صورتی، قرمز و زردی که توسط کشاورزان هلندی پرورش داده میشوند تا در گل فروشیها و سوپرمارکت های سراسر جهان به فروش برسند؛ فصل کاشت و پرورش گل لاله از ماه مارس ( فروردین ) آغاز و تا ماه اوت ( شهریور ) در سراسر کشور انجام میگیرد، اما دیدنی ترین زمان این شگفتی در ماه آوریل ( اردیبهشت ) میباشد.کشت پیازه گل لاله قدمتی بیشت از 400 سال در کشور هلند دارد، امروزه هلند بیش از نه میلیاد پیازه گل هر ساله تولید میکند که دو سوم آن به خارج از کشور صادر میشود. اگر این تعداد بصورت مساوی بین مردم توزیع شود تقریبا به هر نفر دو عدد گل لاله میرسد! 

درهم آمیختگی گسترده ای از رنگ های رنگارنگ در مزارع گل لاله هلند از آسمان به نظر میرسد
 5- پارک مُرده Namib-Naukluftیک تابلوی نقاشی منحصر به فرد و رویایی و زیبا؛ کلمه ای بهتر از تابلوی نقاشی برای این منطقه از کره خاکی نمی توان یافت. مکانی زیبا که در کشور نامیبیا ( آفریقای جنوبی ) قرار دارد.
 
  مکانی زیبا که در کشور نامیبیا ( آفریقای جنوبی ) قرار دارد
 
منبع: poolnews.ir
با ابزارهای سایت نوشته مکان‌های هیجان انگیزی که واقعا وجود دارند! (+تصویر) و باقی مطالب جالب سایت را برای دوستان خود نیز بفرستید.

برای شما هم جالب است؟ :  دریاچه ماهی تابه کجاست؟

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : گردشگری
تبلیغات