کد خبر : 13131
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۴:۲۹
11 views بازدید

بهترین نوع گل در تزیین خانه

نوشته ای مرتبط با توانایی زندگی برای شما گردآوری کرده ایم با عنوان “بهترین نوع گل در تزیین خانه ” که پیشتر به آن میپردازیم. مجموعه: مهارتهای زندگی من برای نگهداری از گل های طبیعی در خانه کمی تنبل هستم. به نظر شما استفاده از گل مصنوعی برای تزیین خانه به چه شکل باشد تا فضا را نازیبا جلوه نکند و همچنین اینکه برای تمیز […]

نوشته ای مرتبط با توانایی زندگی برای شما گردآوری کرده ایم با عنوان “بهترین نوع گل در تزیین خانه ” که پیشتر به آن میپردازیم.
مجموعه: مهارتهای زندگی
من برای نگهداری از گل های طبیعی در خانه کمی تنبل هستم. به نظر شما استفاده از گل مصنوعی برای تزیین خانه به چه شکل باشد تا فضا را نازیبا جلوه نکند و همچنین اینکه برای تمیز کردن آنها باید چه کار کرد؟
 
برای اینکه بتوانید گل های مصنوعی را به چیدمان خانه خود بیاورید، باید به روز باشید. در سال های پیش استفاده از گل مصنوعی در خانه طرفداران بیشتری داشتند و شاید شما هم تعدادی گل از آن دوران داشته باشید. ولی باید گفت که این گل ها عمر خود را کرده اند و برای دکوراسیون های امروزی مناسب نیستند.
 

برای اینکه بتوانید گل های مصنوعی را به چیدمان خانه خود بیاورید، باید به روز باشید
 
می توانید گل های زیبایی را در بازار و فروشگاه ها پیدا کنید که شباهت زیادی با گل های طبیعی دارند و اگر چند شاخه از آنها را درون گلدان و روی کابینت، میز جلو مبلی یا میز ناهارخوری خود قرار دهید می توانید جلوه ای از گل های شاخه بریده طبیعی را به خانه خود بیاورید.
 
گل های مصنوعی هم مانند تمام وسایل دیگر خانه نیاز به تمیز کردن دارند، مخصوصا اینکه گل های شاخه بریده طبیعی گرد و خاک نمی گیرند!
 

گل های مصنوعی هم مانند تمام وسایل دیگر خانه نیاز به تمیز کردن دارند
 
روش دیگری که وجود دارد این است که گلهای مصنوعی را داخل محلول رقیق شده آب و مایع ظرفشویی بشویید. به جنس گل مصنوعی خود دقت کنید اگر با شستن شل و به ظاهر پزمرده شد، از آهار استفاده کنید. برای این کار از نشاسته ذرت یا پودر ژلاتین در مقداری آب استفاده کنید و برای حل شدن ژلاتین لازم است کمی آن را حرارت دهید.
 
منبع : خبردون
با ابزارهای سایت نوشته بهترین نوع گل در تزیین خانه را برای دوستان خود نیز بفرستید.

برای شما هم جالب است؟ :  راهنمای تشخیص و خرید هندوانه شیرین
به این پست امتیاز دهید.
Likes۰Dislikes۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات