کد خبر : 13092
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۱
17 views بازدید

جداکردن چسب دو طرفه از روی دیوار

نوشته ای مفید برای مردم خانه دار گردآوری کرده ایم با عنوان “جداکردن چسب دو طرفه از روی دیوار ” که پیشتر به آن میپردازیم. مجموعه: شستشو ، نظافت ، لکه گیری چسب دو طرفه یکی از پرکاربردترین لوازم در خانه است که با کمک آن می توانید لوازم مختلف را به یکدیگر وصل کنید و یا سر جای خود محکم کنید، اما جداکردن چسب […]

نوشته ای مفید برای مردم خانه دار گردآوری کرده ایم با عنوان “جداکردن چسب دو طرفه از روی دیوار ” که پیشتر به آن میپردازیم.
مجموعه: شستشو ، نظافت ، لکه گیری
چسب دو طرفه یکی از پرکاربردترین لوازم در خانه است که با کمک آن می توانید لوازم مختلف را به یکدیگر وصل کنید و یا سر جای خود محکم کنید، اما جداکردن چسب دو طرفه از اجسام به خصوص از روی دیوار واقعا مشکل است، به همین منظور در این مطلب ما می خواهیم پاسخ سوال یکی از همراهان را در رابطه با چگونگی کندن چسب دو طرفه از روی دیوار را با شما در میان بگذاریم، شاید این سوال دغدغه شما عزیزان هم باشد، پس با ما همراه باشید.  
 

سرکه گزینه ی مناسبی برای کندن چسب دو طرفه از روی دیوار است
 
سوال: من چندتا برد یادداشت فومی با چسب دوطرفه به دیوار اتاقم چسباندم، می خواستم برای تغییر دکوراسیون جای بردها را عوض کنم که متوجه شدم چسب ها از دیوار کنده نمی شود و موقع کندن گچ دیوار را می کند لطفا راهنمایی کنید چه طوری آن ها را جدا کنم؟
 
پاسخ: پیش از هر راه حلی بهتر است از نصب چسب دو طرفه بر روی دیوار پیشگیری کنید و روش های نصب جایگزین برای این منظور استفاده کنید؛ اما برای جدا کردن و کندن چسب دو طرفه از روی دیوار می توانید از یکی از سه حلال زیر استفاده کنید:
 
استون: استون به عنوان اولین حلال می تواند به سادگی بافت های چسب را از هم جدا کند و باعث می شود چسم به سادگی از روی سطوح جدا شود. اما توجه داشته باشید که برای این منظور حتما از استون های خالص استفاده کنید چرا که استون های خانگی که برای پاک کردن لاک استفاده می شوند معولا رقیق و ضعیف هستند و به خوبی نمی توانند چسب را از بین ببرند.
 
سرکه: حلال بعدی که به عنوان بزرگترین حلال خانگی شناخته می شود گزینه ی مناسبی برای کندن چسب دو طرفه از روی دیوار است. برای این منظور یک دستمال را به سرکه آغشته کنید و سطح مورد نظر را چندین بار با آن تمیز کنید تا اثر چسب از بین برود.
 
گرما: آخرین حلالی که می توانید از آن برای کندن چسب دو طرفه از روی دیوار استفاده کنید، گرما است. با کمک یک سشوار به چسب گرما دهید و به آرامی از روی دیوار جدا کنید و با کمک شوینده ملایم آثار احتمالی باقی مانده از چسب را پاک کنید. توجه داشته باشید که این روش بیشتر برای چسب تازه موثر است و برای کندن چسب های کهنه باید روش های دیگر را جایگزین کنید.
 
منبع : خبردون
با ابزارهای سایت عکس ها جداکردن چسب دو طرفه از روی دیوار را برای دوستان خود نیز بفرستید.

برای شما هم جالب است؟ :  ترفندهای ریز تمیزکاری
به این پست امتیاز دهید.
Likes۰Dislikes۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات