کد خبر : 13165
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۴:۴۸
6 views بازدید

دلایل انتخاب زیورآلات نقره ای برای مردها

نوشته ای مرتبط با جهان مد برای شما گردآوری کرده ایم با عنوان “دلایل انتخاب زیورآلات نقره ای برای مردها ” که پیشتر به آن میپردازیم. مجموعه: طلا و جواهرات   رنگ خنثی نقره (خاکستری) باعث می شود، آن  را با هر لباسی ست کنید   • زیورآلات ساخته شده از نقره به علت استحکام بالا، قابلیت استفاده روزانه را داشته  و شما می توانید از […]

نوشته ای مرتبط با جهان مد برای شما گردآوری کرده ایم با عنوان “دلایل انتخاب زیورآلات نقره ای برای مردها ” که پیشتر به آن میپردازیم.
مجموعه: طلا و جواهرات
 

رنگ خنثی نقره (خاکستری) باعث می شود، آن  را با هر لباسی ست کنید
 
• زیورآلات ساخته شده از نقره به علت استحکام بالا، قابلیت استفاده روزانه را داشته  و شما می توانید از آن برای مدتی طولانی استفاده کنید بدون اینکه تغییری در آن بوجود آید.
 
• رنگ خنثی نقره (خاکستری) باعث می شود، آن  را با هر لباسی ست کنید. همچنین با توجه به رنگ خنثی آن می توانید آن را به همراه حلقه عروسی تان استفاده کنید بدون آنکه کوچکترین ناهماهنگی در ظاهر شما بوجود آید.
 
• سعی کنید هنگام تهیه زیورآلات نقره ای از نقره استرلینگ که ۹۲٫۵ درصد آن را نقره خالص تشکیل داده است خریداری کنید. این نقره علاوه بر کیفیت دارای قیمت مناسبی نیز می باشد.
 
• زیورآلات نقره ای در مدل ها و طرح های مختلفی در دسترس می باشد و این یک شانس بزرگ برای آقایانی است که قصد انتخاب گردنبند، دستبند و یا انگشتر را دارند.
 
• معمولا زیورآلاتی که با نقره تهیه شده اند دارای قیمت مناسبی هستند البته اگر از سنگ های خاصی برای تزیین آن استفاده نشده باشد. بنابراین نقره انتخابی اقتصادی برای آقایانی است که قصد استفاده از زیورآلات را دارند.
 
گردآوری: بخش مد بیتوته
با ابزارهای سایت نوشته دلایل انتخاب زیورآلات نقره ای برای مردها را برای دوستان خود نیز بفرستید.

Likes۰Dislikes۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات