کد خبر : 13099
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۲
5 views بازدید

راهکاری برای جلوگیری از آلودگی کفش به خانه

نوشته ای مفید برای مردم خانه دار گردآوری کرده ایم با عنوان “راهکاری برای جلوگیری از آلودگی کفش به خانه ” که پیشتر به آن میپردازیم. مجموعه: شستشو ، نظافت ، لکه گیری اگر بخواهیم از ورود آلودگی کفش به خانه جلوگیری کنیم، چه راهکاری را پیشنهاد می کنید؟ بر اساس تحقیقات انجام شده کفش ها آلودگی، میکروب و باکتری های زیادی را با خود […]

نوشته ای مفید برای مردم خانه دار گردآوری کرده ایم با عنوان “راهکاری برای جلوگیری از آلودگی کفش به خانه ” که پیشتر به آن میپردازیم.
مجموعه: شستشو ، نظافت ، لکه گیری
اگر بخواهیم از ورود آلودگی کفش به خانه جلوگیری کنیم، چه راهکاری را پیشنهاد می کنید؟
بر اساس تحقیقات انجام شده کفش ها آلودگی، میکروب و باکتری های زیادی را با خود حمل می کنند که ورود آنها به خانه می تواند بیماری و خطرات بسیار جدی را به دنبال داشته باشد. پس تا حد ممکن با کفش وارد خانه نشوید. خصوصا اگر در خانه فرزند کوچکی دارید که نسبت به بیماری ها حساسیت بیشتری دارند، این کار را به هیچ وجه انجام ندهید.
 

اگر فرزند کوچک دارید به هیچ عنوان با کفش وارد خانه نشوید
 
بهترین راه حل برای از کاهش آلودگی کفش در خانه، استفاده از پادری در ورودی خانه است. با قرار دادن پادری تا حدی آلودگی به دام می افتد و میزان کمتری از آن وارد خانه می شود. پادری باید به اندازه ای باشد تا شما قبل از زورود به خانه روی آن راه بروید و حداقل به اندازه یک قدم طول داشته باشد و پهنایی به اندازه در داشته باشد. طول قدم انسان بطور متوسط ۷۰ سانتی متر است. 
 
در پادری از جنس آکریلیک که در قسمت زیرین هم پلاستیک دارد، به راحتی می توان گرد و غبار را خارج کرد؛ پس انتخاب بسیار مناسبی در ورودی خانه هستند. پادری هایی که بافت درست و پرزهای بیشتری دارند، آلودگی را بیشتر به دام می اندازند.
 

برای شما هم جالب است؟ :  نکاتی برای خرید سیب زمینی خلالی های منجمد

رنگ های خنثی برای پادری مناسب هستند
 
برای انتخاب رنگ پادری به سراغ رنگ هایی نروند که با کوچکترین قدمی چرک و کدر می شوند. رنگ های خنثی مانند طوسی، قهوه ای، سرمه ای و کرم و سیاه برای پادری مناسب هستند ولی این نکته را هم در نظر داشته باشید که پادری باید آلودگی زیاد را از تغییر رنگش نشان دهد. برای شستن پادری از آب گرم و صابون استفاده کنید و آن را در معرض آفتاب و جریان هوا قرار دهید تا خشک شود.
 
استفاده از کفپوش های صاف و صیقلی مانند سنگ های گرانیت میزان آلودگی را کمتر می کنند. در کاشی هایی که بافت یا درزهای عمیقی دارند، مقدار بیشتری آلودگی و گرد و غبار را در خود نگه می دارند.
 
منبع : خبردون
با ابزارهای سایت عکس ها راهکاری برای جلوگیری از آلودگی کفش به خانه را برای دوستان خود نیز بفرستید.

به این پست امتیاز دهید.
Likes۰Dislikes۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات