کد خبر : 13010
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۶
5 views بازدید

باورنکردنی ترین دریاچه دنیا با درختانی وارونه

نوشته با مزه ای برای شما تکمیل کردیم با اسم “باورنکردنی ترین دریاچه دنیا با درختانی وارونه ” که پیشتر به آن میپردازیم. مجموعه: عجایب گردشگری دریاچه کیندی در جنوب شرقی آلماتی (Almaty) قرار دارد و 2000 متر بالاتر از سطح دریا است    جنگل زیر آب عجیب ترین دریاچه دنیاست . دریاچه کیندی قزاقستان یک ویژگی منحصر بفرد به نسبت دیگر دریاچه ها دارد […]

نوشته با مزه ای برای شما تکمیل کردیم با اسم “باورنکردنی ترین دریاچه دنیا با درختانی وارونه ” که پیشتر به آن میپردازیم.
مجموعه: عجایب گردشگری

دریاچه کیندی در جنوب شرقی آلماتی (Almaty) قرار دارد و 2000 متر بالاتر از سطح دریا است
 
 جنگل زیر آب عجیب ترین دریاچه دنیاست . دریاچه کیندی قزاقستان یک ویژگی منحصر بفرد به نسبت دیگر دریاچه ها دارد و آن وجود یک جنگل در زیر آن است. این دریاچه به دنبال یک زلزله در سال 1911 میلادی به وجود آمده و در آن زمان درختان این منطقه بصورت برعکس در درون آب قرار گرفتند و از آن زمان تاکنون بدون خشک شدن در درون این دریاچه قرار دارند.
این ویژگی در این دریاچه در جهان به صورت منحصر بفرد بوده و سالانه گردشگران بسیار زیادی را به این منطقه جذب می کند.دریاچه کیندی به طول ۴۰۰ متر است که عمق آن در بعضی نقاط به ۳۰ متر هم میرسد.

 دریاچه کیندی قزاقستان یک ویژگی منحصر بفرد به نسبت دیگر دریاچه ها دارد 
 دریاچه کیندی در جنوب شرقی آلماتی (Almaty) قرار دارد و 2000 متر بالاتر از سطح دریا است.شاید مشخصه های ظاهری این دریاچه مانند همه دریاچه های دیگر دنیا باشد اما آنچه در لحظه اول کیندی را متفاوت تر و عجیب تر از بقیه در چشم هر بیننده ای نشان میدهد درختانی است که ریشه هایشان را در کف دریاچه دوانده اند اما به گونه ای سر از آب بیرون آورده اند که گویی دکل کشتی هایی غرق شده هستند. 

  دریاچه کیندی، به دنبال یک زلزله در سال 1911 میلادی به وجود آمده
 دریاچه کیندی جوان ترین دریاچه دنیا است که تنها یک قرن از عمرش میگذرد و زندگی اش را مدیون سیلی است که باعث شست و شوی سنگهای آهکی و لغزش آنها شد تا آبی را که پشتشان پناه گرفته بود به این سمت روانه کنند.
دریاچه کیندی متولد شد اما تولدش با مرگ درختانی همراه بود که تنها توانستند نوک خود را از آب بیرون نگه دارند، شاخه هایی خشک که تنها پناهگاهی برای شناگران خسته باشند تا زمانی کوتاه دستان خود را دور شاخه ها حلقه کنند.
این دریاچه در فصلهای سرد و گرم سال تصاویری متفاوت از خود به نمایش میگذارد. در روزهای گرم تابستان، این دریاچه تصویری از آبی گرم و درختانی سبز را در ذهن بازدیدکنندگانش بر جای میگذارد، در حالیکه در زمستان، با سطحی کاملا یخ زده داستانی متفاوت را روایت میکند.  

برای شما هم جالب است؟ :  مکان‌های هیجان انگیزی که واقعا وجود دارند! (+تصویر)

 دریاچه کیندی جوان ترین دریاچه دنیا است که تنها یک قرن از عمرش میگذرد
 
 
 
 .دریاچه کیندی به طول 400 متر است که عمق آن در بعضی نقاط به 30 متر هم میرسد
 
 

 
منبع:  namnak.com
با ابزارهای سایت نوشته باورنکردنی ترین دریاچه دنیا با درختانی وارونه و باقی مطالب جالب سایت را برای دوستان خود نیز بفرستید.

به این پست امتیاز دهید.
Likes۰Dislikes۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات