سیاست

ساخت ایران قوی با مشارکت حداکثری در انتخابات محقق می‌شود

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ارتش، امیر سرتیپ دوم خداداد فلاح امروز، پنجشنبه -۱۴ تیر- گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات و انتخاب فرد اصلح یک تکلیف و عامل موثر در افزایش قدرت چانه زنی و داشتن بینش آگاهانه، بصیرت، شناخت برنامه های فرد اصلح از آثار مهم در رفع عقب ماندگی و حل مشکلات است.

وی با بیان اینکه تحقق ایران قوی با مشارکت حداکثری در انتخابات میسر می شود با اشاره به ملاک های انتخاب رییس جمهور برتر از منظر رهبر معظم انقلاب اسلامی اظهار کرد: داشتن اعتقاد و ایمان قلبی به مبانی انقلاب اسلامی که در بیانیه گام دوم نیز به آن تاکید شده است از مبانی مهم انتخاب رییس جمهور است.

امیر فلاح تولید امنیت پایدار، خنثی سازی تحریم ها، تقویت محور مقاومت، تعامل سازنده با کشورهای منطقه و همسو را از پیام های حضور حداکثری پای صندوق های رای دانست و افزود : اگر عملکرد و کارآمدی دولت بالا باشد، باعث ایجاد امید به جامعه و تقویت پایه های قدرت کشور می شود.

معاون سیاسی سازمان عقیدتی سیاسی ارتش خاطر نشان کرد: هر کسی علاقه مند به داشتن ایران قوی و سرافراز است باید در انتخابات حاضر شده و دولتی با پشتوانه مردمی بالا انتخاب کند.

مرحله دوم از چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، فردا – جمعه ۱۵ تیر – برگزار می‌شود.

منبع : ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا