سیاست

پیش‌بینی مهم معاون وزیر کشور درباره انتخابات/ اکنون رقابت خیلی جدی در جریان است

سید مجید میر احمدی معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور در یک گفت و گوی تلویزیونی درباره انتخابات ریاست جمهوری، اظهار کرد: همه امکانات و تجهیزات برای برگزاری انتخابات آماده شده است. البته پیش بینی می‌شود که انتخابات ریاست جمهوری این دوره دو مرحله‌ای باشد.

به گزارش خبرآنلاین، معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور با اشاره به راهبردها و توطئه‌های دشمن برای انتخابات ریاست جمهوی، گفت: اطمینان می‌دهم که این انتخابات در سلامت کامل برگزار می‌شود.

در این باره ایسنا نوشت: سید مجید میر احمدی دوشنبه شب در یک گفت و گوی تلویزیونی درباره انتخابات ریاست جمهوری، اظهار کرد: همه امکانات و تجهیزات برای برگزاری انتخابات آماده شده است. البته پیش بینی می‌شود که انتخابات ریاست جمهوری این دوره دو مرحله‌ای باشد.

وی ادامه داد: رهبر انقلاب چهار مولفه امنیت، مشارکت، سلامت و رقابت را برای انتخابت مطرح فرمودند که مدنظر وزارت کشور است. اکنون رقابت خیلی جدی در جریان است و وزارت کشور و شورای نگهبان بر سلامت انتخابات نظارت دارند و از تک تک آرا صیانت می‌شود. به هر شش کاندید گفته شده است که می‌توانند در ستاد انتخابات در روز رای گیری نماینده داشته باشند. احراز هویت الکترونیکی به سلامت این انتخابات کمک می‌کند. اطمینان می‌دهم که این انتخابات در سلامت کامل برگزار می‌شود.

معاون وزیر کشور افزود: بیش از ۲۲۰ هزار نفر نیروی انتظامی و بسیج از امنیت شعب اخذ رأی مراقبت خواهند کرد. پوشش امنیتی از مرزها تا سراسر کشور انجام می‌شود و نیروهای امنیتی و اطلاعاتی هوشیار هستند و مشکلی نخواهیم داشت. البته دشمن هم دنبال توطئه است. تحریم انتخابات، نفوذ در ستادهای انتخابات، ایجاد دو قطبی‌سازی کاذب و ایجاد بی‌ثباتی و ناآرامی و چالش‌های امنیتی از راهبردهای دشمن است، ولی با هوشیاری نیروهای اطلاعاتی و امنیتی، نامزدها و مردم توطئه دشمن شکست خواهد خورد.

2323

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا