سیاست

با حضور میلیونی در پای صندوق‌های رای دشمنان قسم خورده را ناامید کنیم

به گزارش ایرنا از شورای عالی اجماع نیروهای انقلاب، در این بیانیه که روز پنجشنبه منتشر شد، آمده است: در پاسخ به مطالبه فراگیر امت حزب الله برای ایجاد وحدت، طی یک‌ماه گذشته فرایند اجماع برای مردم و کارآمدی دولت چهاردهم با مشورت علما، نخبگان و شخصیت‌های موثر، تشکل‌ها و احزاب سیاسی و تلاش و تعامل مستمر نامزدهای جبهه انقلاب، تهیه و تدوین شد.

این بیانیه افزوده است: این فرایند طی همین مدت، با همکاری و همدلی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و رقابت جدی و برادرانه در مناظرات و تلاش برای رعایت اخلاق و جلوگیری از تخریب و ایجاد هم‌افزایی در بدنه نیروهای ستادی نامزدها، ادامه یافت.

شورای عالی اجماع نیروهای انقلاب در این بیانیه تاکید کرده است: در روز عید سعید غدیرخم، مراحل نهایی فرایند اجماع، با توجه به شرایط و احتمالات مختلف برای پیروزی در انتخابات و تشکیل دولت کارآمد، جهت اخذ تصمیم در اختیار نامزدهای جبهه انقلاب قرار گرفت تا در این مقطع حساس به رسالت تاریخی خود عمل کنند.

این بیانیه ادامه داده است: اکنون که برخی از نامزدهای جبهه انقلاب تشخیص داده‌اند که ادامه حضورشان در رقابت انتخاباتی به نفع این جبهه است، از نیروهای انقلابی درخواست می‌کنیم که طی ساعات سرنوشت ساز باقیمانده، فعالانه با عزمی راسخ، ضمن شرکت در انتخابات، مردم و به خصوص افرادی که هنوز تصمیم نگرفته اند را دعوت به رای دادن به گزینه‌ اصلح براساس معیارهای مورد نظر مقام معظم رهبری کنند.

در این بیانیه آمده است: با تشکر از تلاش نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری که خود را در معرض انتخاب مردم قرار داده‌اند؛ از شما ملت آگاه و همیشه در صحنه تقاضا می‌کنیم، برای اعتلای ایران قوی و سرعت بخشیدن به پیشرفت و بهبود زندگی خود، در روز جمعه با حضور میلیونی در پای صندوق‌های رای، حماسه دیگری خلق کرده و دشمنان قسم خورده کشور را ناامید کنید.

شورای عالی اجماع نیروهای انقلاب در این بیانیه تصریح کرده است: از آنجا که تجربه نشان داده است که با وحدت و همدلی می توان از مشکلات کشور عبور کرد و به قله های موفقیت در عرصه های مختلف دست یافت، به حول و قوه الهی، گفتمان اجماع برای خدمت به مردم و پیشرفت کشور، همچنان در آینده استمرار خواهد یافت.

به گزارش ایرنا، با انصراف زاکانی، «سعید جلیلی»، «محمد باقر قالیباف»، «مصطفی پورمحمدی» و «مسعود پزشکیان» نامزدهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هستند.

چهاردهمین انتخابات ریاست‌جمهوری ایران برای انتخاب نهمین رئیس‌جمهور جمعه هشتم تیر ۱۴۰۳ در سراسر کشور و سفارتخانه‌ها و نمایندگی‌های جمهوری اسلامی ایران در سایر کشورها برگزار می‌شود.

منبع : ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا