سیاست

تبریک دبیر شورای عالی امنیت ملی به پزشکیان

به گزارش ایرنا، علی اکبر احمدیان در این پیام تبریک به رییس جمهوری منتخب تاکید کرد: انتخاب جناب عالی را که از یادگاران دفاع مقدس و همرزمان شهدای والامقام آن دوران سراسر افتخار بوده‌اید، به ریاست جمهوری اسلامی ایران، تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

وی افزود: این گزینش ملّت مجاهد و مردم پر افتخار و شهید پرور ایران اسلامی که در یک مشارکت شکوهمند قریب به پنجاه درصدی حاصل آمد، توطئه‌های دشمنان امنیّت ملّی ایران را خنثی و سرمایه‌ای گران‌بها برای تعقیب اهداف و منافع کشور، رفع مشکلات مردم و تحقق آرمان‌های اصیل انقلاب اسلامی فراهم آورد.

احمدیان ادامه داد: دبیرخانه‌ شورای عالی امنیّت ملّی، با نیک اندیشی، برکات آن را به خوبی قدر خواهد شناخت و تمامی ظرفیت‌های مادی و معنوی خود را برای مساعدت صادقانه به آن برادر گرامی در جهت حفظ و بهره برداری کامل از این فرصت بکار خواهد بست.

دبیر شورای عالی امنیت ملی در پیام خود خاطر نشان کرد: توفیق روز افزون جناب عالی در کسب رضایت الهی، تحقّق سیاست‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی و دستیابی به آرزوهای مردم و آرمان‌های شهدا را از خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.

به گزارش ایرنا، مرحله دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری روز جمعه ۱۵ تیر سال ۱۴۰۳ در سراسر کشور برگزار شد و حدود ۵۰ درصد از واجدین شرایط در انتخابات شرکت کردند.

بر اساس نتایج نهایی اعلام شده از سوی وزارت کشور مسعود پزشکیان با کسب ۱۶ میلیون و ۳۸۴ هزار و ۴۰۳ رأی از مجموع ۳۰ میلیون و ۵۳۰ هزار و ۱۵۷ رأی به عنوان نهمین رئیس جمهور اسلامی ایران انتخاب شد.

منبع : ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا