موبایل و تبلت

(عکس) رندر‌های جدیدی از گلکسی واچ اولترا منتشر شد

سامسونگ در حال توسعه یک ساعت هوشمند پرچمدار جدید است و حالا رندر‌های جدیدی از این دستگاه که «گلکسی واچ اولترا» نام دارد، منتشر شده است.

رندر‌های جدیدی که از این دستگاه منتشر شده است، ساعت را در رنگ‌های نقره‌ای و مشکی نشان می‌دهد و با دکمه جدید آن نشان می‌دهند.

به گزارش دیجیاتو، سامسونگ در حال توسعه یک ساعت هوشمند پرچمدار جدید است و حالا رندر‌های جدیدی از این دستگاه که «گلکسی واچ اولترا» نام دارد، منتشر شده است.

گلکسی واچ ا‌ولترا از نظر طراحی بسیار مدرن خواهد بود و همچنین نسبت به ساعت‌های قبلی سری گلکسی متفاوت است. سامسونگ ضمن حفظ زبان طراحی دایره‌ای دوست‌داشتنی سری گلکسی واچ، توانسته در گلکسی واچ ا‌ولترا از ظاهری مات استفاده کند.

رندر‌های جدیدی که از این دستگاه منتشر شده است، ساعت را در رنگ‌های نقره‌ای و مشکی نشان می‌دهد. یکی از ویژگی‌های جدید گلکسی واچ او‌لترا در مقایسه با سایر دستگاه‌هایی که تاکنون در این سری معرفی شده، اضافه‌شدن دکمه سوم است که در این رندرها، درست مانند سری اپل وا‌چ اولترا، با رنگ نارنجی مشخص است.

مشخصات احتمالی گلکسی واچ اولترا

از نظر اندازه نمایشگر، گلکسی واچ او‌لترا تغییری نسبت به گلکسی واچ ۶ کلاسیک نخواهد داشت. با این وجود، تفاوت قابل‌توجهی در اندازه بین این دو ساعت وجود دارد و گلکسی واچ او‌لترا بسیار ضخیم‌تر است.

(عکس) رندر‌های جدیدی از گلکسی واچ اولترا منتشر شد

ابعاد گلکسی واچ ۶ کلاسیک ۴۶.۵ در ۴۶.۵ در ۱۰.۹ میلی‌متر است، در حالی که ساعت پرچمدار جدید سامسونگ ابعاد ۴۷ در ۴۷.۴ در ۱۶.۴ میلی‌متری را به‌همراه دارد.

علاوه بر این، گلکسی واچ ا‌ولترا دارای قاب تیتانیومی خواهد بود.

(عکس) رندر‌های جدیدی از گلکسی واچ اولترا منتشر شد

طبق شایعات، همچنین انتظار می‌رود که این دستگاه از استاندارد ۱۰ATM برای مقاومت در برابر آب و شارژدهی باتری ۱۰۰ ساعته پشتیبانی کند. سامسونگ ساعت هوشمند پرچمدار گلکسی واچ اولترا خود را برای رقابت مستقیم با اپل واچ ا‌ولترا ۲ طراحی می‌کند.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا