فیلم و سریال

فیلم جدید با بازی محسن تنابنده از هفته آینده به اکران درخواهد آمد + تصویر

فیلم «روزی روزگاری آبادان» به کارگردانی حمیدرضا آذرنگ پس از حدود پنج سال بلاخره از هفته آینده روی پرده سینماها اکران خواهد شد.

سعید خانی – مدیر دفتر پخش خانه فیلم – به ایسنا گفت: اگرچه بین زمان تولید و اکران فاصله وجود دارد، اما با توجه به فضا و داستان و حضور بازیگران خوب امیدواریم که خوب باشد.

وی افزود: «روزی روزگاری آبادان» در زمانه‌ای که خاورمیانه را جنگ دربرگرفته، فیلمی انسانی و در ستایش صلح است.

به گزارش خبردون، او درباره پیش‌بینی خود از اکران با توجه به استقبال بیشتر مخاطب از فیلم‌های کمدی بیان کرد: در حال حاضر با توجه به شرایط اقتصادی و تحولات سیاسی در جامعه رویکرد مردم بیشتر به سمت کمدی است ولی «روزی روزگاری آبادان» هم لحظاتی شیرین دارد که برای مخاطب جذاب خواهد بود. البته می‌دانم در این روزگار کشاندن مردم به سینما برای تماشای فیلم‌های غیرکمدی سخت‌تر شده و امیدوارم ارتباط خوبی میان تماشاگران و این فیلم برقرار شود.

فیلم جدید با بازی محسن تنابنده از هفته آینده به اکران درخواهد آمد + تصویر

 اولین نمایش فیلم «روزی روزگاری آبادان» که نخستین تجربه کارگردانی حمیدرضا آذرنگ نیز است، سال ۱۳۹۹ در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر بود.

فاطمه معتمد آریا، محسن تنابنده، الهام شفیعی، هیراد آذرنگ، سهیل جمالی و امیرحسین ابراهیمی از جمله بازیگران این فیلم هستند.

آذرنگ در نشست خبری این فیلم در جشنواره فجر که تحت تاثیر ویروس کرونا و بر اساس پروتکل های خاص برگزار شد، اظهار کرد: در روز اول جنگ آمریکا و عراق، موشکی به اشتباه به انبارهای این کشور اصابت کرد. شرکت نفت آبادان ولی تلفات جانی نداشتم ولی دارم خیال می کنم. من کردم. این حادثه حکایت از خطای انسانی داشت که ممکن است برای یک خانواده رخ دهد. من روی این موضوع در تئاتر کار کرده بودم و از آنجایی که دوست داریم حرف هایمان را با مخاطبان بیشتری در میان بگذاریم و فکر می کردم این موضوع قدیمی و کسل کننده نیست، با توجه به زیاده خواهی های انسانی که منجر به جنگ می شود، دوست داشتم آن را فیلمبرداری کنم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا