سیاست

پزشکیان: بساط فیلترینگ را برمی چینیم/در تمام عمرم وعده‌ی دروغین نداده‌ام /خجالت آور است که در خوزستان گاز و نفت است اما این وضع استان است

مسعود پزشکیان کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در جمع مردم خوزستان گفت: شما تعهدم را بپذیرید؛ من در تمام عمرم وعده‌ی دروغین نداده‌ام.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مسعود پزشکیان در میان خیل عظیم هوادارانش در اهواز به دلیل ازدیاد جمعیت و گرمای شدید هوا، در سخنانی کوتاه گفت: من هیچ برتری بر هیچکدام از شما ندارم، فقط برای خدمت آمده‌ام. برای ما خجالت آور است که در خوزستان، آب و خاک و گاز و نفت باشد ولی این وضع استان باشد.

آنگونه که ایلنا روایت کرده، وی افزود: به شما قول می‌دهم اگر روزی به قدرت رسیدیم، اولین اولویت ما حل مشکلات خوزستان باشد. اوضاع و احوال محیط زیست که سال‌هاست گریبانگیر خوزستان شده، نیازمند نشست و همفکری با کشورهای همسایه است زیرا بدون هوای پاک و با وجود این گردوخاک ها توسعه بی معناست.

پزشکیان در بخش دیگری از سخنان خود افزود: عزیزی در مناظره گفت: «ما نمی‌گذاریم تو رئیس جمهور شوی» و جواب من این است: «آنها خدا نیستند که بتوانند جلوی قدرت مردم را بگیرند.»تمامیت خواهی آنان را تمام خواهیم کرد، بساط فیلترینگ برچیده خواهد شد.

وی در خاتمه خطاب به جمعیت حاضر، گفت: شما تعهدم را بپذیرید؛ من در تمام عمرم وعده‌ی دروغین نداده‌ام.

۲۷۲۱۸

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا