سیاست

پیام تبریک هنیه به پزشکیان: ملت فلسطین به توانمندی‌های شما اطمینان دارد

به گزارش ایرنا به از رسانه های فلسطینی، «اسماعیل هنیه» در این پیام عنوان کرد: ما به نمایندگی از جنبش حماس و عموم ملت فلسطین برگزاری موفقیت‌آمیز انتخابات در ایران و اعتماد ملت به جنابعالی و انتخاب شما به عنوان رئیس جمهور را صمیمانه تبریک عرض و برای شما در مسیر خدمت به مردم ایران آرزوی موفقیت می‌کنیم.

هنیه افزود: این پیام تبریک را در حالی ارسال می کنیم که ملت فلسطین و مقاومت آن در حال رقم زدن یکی از افتخار آمیزترین نبردهای تاریخی خود است.

رئیس دفتر سیاسی حماس تأکید کرد: ملت فلسطین به توانمندی های شما در زمینه خدمت به ایران و پشت سر گذاشتن همه چالش ها، دشواری ها و گام نهادن در راه وحدت امت اسلامی در مقابل دشمن آن و نیز کمک به مساله فلسطین به عنوان مساله اصلی جهان اسلام اطمینان دارد.

به گزارش ایرنا، دکتر مسعود پزشکیان روز جمعه (۱۵ تیرماه) در دومین مرحله از انتخابات ریاست جمهوری به عنوان با کسب اکثریت آرا، رئیس‌جمهور منتخب مردم شد.

سخنگوی ستاد انتخابات کشور در جمع خبرنگاران نتایج نهایی شمارش چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کرد.

مجموع آرای اخذ شده در کل شعب داخل و خارج از کشور به ۳۰ میلیون و ۵۳۰ هزار و ۱۵۷ رسید که بر این اساس، تعداد آرای پزشکیان ۱۶ میلیون و ۳۸۴ هزار و ۴۰۳ و ‏تعداد آرای «سعید جلیلی» رقیب وی ۱۳ میلیون و ۵۳۸ هزار و ۱۷۹ اعلام شد.

منبع : ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا