اقتصادی

چرا مابه‌التفاوت حقوق فروردین بازنشستگان واریز نشد؟

تعدادی از بازنشستگانی که نسبت به عدم پرداخت مابه التفاوت افزایش حقوق بازنشستگان بابت فروردین ماه معترض بودند، در تماسی اعلام کردند که بازنشستگانی که در لیست پرداخت با حرف ابتدای نام خانوادگی (م) بودند، هنوز این مبلغ مابه التفاوت را دریافت نکردند.

به گزارش ،این موضوع درحالی است که سایر حروف الفبا پس از حرف (م) مانند بازنشستگان و مستمری بگیرانی که نام خانوادگی آن‌ها با حروف (هـ و..) شروع می‌شود، این مبلغ را دریافت کردند.

ایلنا در خبری نوشت:رئیس هیات مدیره کانون بازنشستگان تامین اجتماعی تهران اعلام کرد: در تماسی که با معاون بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی داشتیم، مشخص شد که تعدادی از بازنشستگان در لیست حضور نداشتند. به علت وجود روز تعطیل در این هفته، پرداخت حقوق آن‌ها به روزهای بعد موکول شده و بزودی پرداخت می‌شود. بازنشستگان گرامی نگران این موضوع نباشند.

علی دهقان کیا ادامه داد: درباره قانون جدید همسان‌سازی‌ها و علی الحساب پرداختی یک میلیون تومانی نیز، دوستان مسئول در سازمان تامین اجتماعی اطلاعی نداشتند. اما ما متوجه شدیم در صورت تحقق درآمد ناشی از انتقال سهام دولت به عنوان رد دیون به سازمان، این اقدام برای بازنشستگان تامین اجتماعی نیز مانند بازنشستگان کشوری و لشگری انجام خواهد پذیرفت.

۲۳۳۲۱۷

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا