سیاست

۱۵ تیر با تصمیم درست راه را بر کارآمدی و عقلانیت هموار کنید

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام «مصطفی پورمحمدی» پس از اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهوری در بیانیه ای خطاب به مردم ایران نوشت: سلام و درود بر همه شما که روز ۸ تیر آمدید و احترام به همه شما که باور نکردید و نیامدید. آمدن و نیامدن شما، سرشار از پیامی است که امیدوارم شنیده شود. پیامتان صریح است و بی‌ابهام. 

وی افزود: همچنان براین باورم که راهی جز معجزه اعتماد نیست. فرصت دیدارتان برای من کوتاه بود و ناگفته‌ها فراوان. دراین زمان اندک، گوشه‌ای از آرزوهایتان را با صراحت و از عمق جان باز گفتم. شما با مهرتان نشان دادید که سخن دل هم چنان شنیدنی است.

در این بیانیه آمده است: نیک می‌دانستم که در این شرایط تبدیل مهر به رای امری است ناشدنی. با این حال و بی‌توجه به نتیجه آرا، از سر صدق و وفا برسر قرار خویش با شما ماندم. بر پیمان خود با شما بوده و هستم.

«در عهد تو دربستم عهد همه بشکستم»

پورمحمدی گفت: براین باور خود استوارم که گفتمان اصیل رآمده از انقلاب اسلامی، صلاح کار است و درمان درد های این روزگار. منتخب ملت با هر بینشی راهی جز پیمودن راه اصیل انقلاب و جلب اعتماد شما ندارد. از شما می خواهم با حضوری پرشکوه روز ۱۵ تیر بیایید و با تصمیم درست، راه را برکارآمدی و عقلانیت، هموار کنید و تحقق معجزه اعتماد را رقم بزنید.

خداوندا به لطف خود مردم عزیز ایران را سرافراز و پیروز فرما، امام و شهیدان را از رحمت خود سرشار، و رهبری معظم و همه خادمان صادق را موفق دار، آمین یا رب العالمین. 
 

منبع : ایرنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا