فیلم و سریال

2 میلیون دقیقه بازدید از شبکه های اختصاصی نامزدها

رکنا: در حالی که کمتر از یک هفته به پایان مهلت تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری باقی مانده تعداد بازدید از این شبکه ها به بیش از 2 میلیون دقیقه رسیده است و این در حالی است که از مناظره سوم دوربین تلوبیون به نیز به استدیو مناظرات رفته است.

به گزارش رکنا، پخش مناظرات در پلتفرم تلوبیون به لحاظ محتوا تفاوتی با دوربین شبکه اصلی ندارد اما آزادی عمل فیلمبردار و کارگردان بیشتر است و عوامل سعی دارند به واکنش های نامزدها و حاشیه ها بپردازد.

پیش بینی می شود با این ابتکار بازدید از صفحه انتخابات تلوبیون بیش از قبل شود.

محمد رستگار مدیرکل راهبری اپراتورهای خطی و تلویزیون تعاملی اظهار کرد: نامزدها استقبال خوبی از استودیوهای تخصصی خود داشتند به طوری که ۵ بار خود نامزدها به صورت حضوری در استودیوها حضور پیدا کردند، ۶۵ برنامه اختصاصی ویژه و ۲ هزار و دویست دقیقه تولید اختصاصی داشتیم

حمیدرضا ملا موسی زاده نیز با اشاره به روند صعودی بازدید از صفحه های اقتصادی گفت: تا به ۳۱ خرداد بازدید از این صفحات به بیش از ۲ میلیون دقیقه رسیده بود و هر چقدر به روزهای آخر نزدیک می شویم روند بازدید بیشتر خواهد شد

سازمان صدا و سیما در راستای ایجاد شور انتخاباتی و ایجاد زمینه انتخاب عقلانی با توجه به فشردگی برنامه نامزدها، فرصتی مهیا کند تا مشاوران و کارشناسان ستاد های هر نامزد با حضور در شبکه اختصاصی خود، سواد انتخاب مردم را برای یک انتخاب آگاهانه افزایش دهند.

این درحالی است که مدیران و مسئولین ارشد سایر سازمان ها و نهادها نیز از این امکانات بازدید می کنند.

یکی از این میهمانان سردار پاسدار شکارچی معاون فرهنگی و جنگ نرم ستاد کل نیروهای مسلح بود.

سردار شکارچی ضمن بازدید از امکاناتی که معاونت فضای مجازی در اختیار نامزدها قرار گذاشته با مدیران شبکه های اختصاصی که از سوی ستاد انتخاباتی نامزدها معرفی شدند گفتگو کرد.

استودیوی جلیلی

می توان گفت شبکه اختصاصی این نامزد ریاست جمهوری یکی از فعال ترین شبکه ها است و استودیو آن همواره مهمان پذیرایی مهمان هایی از حوزه های مختلف است. شهرام سلیمانی رئیس مرکز تحقیقات کوانتوم ، رقیه حکمت زاده، سامر اسدی و کوروش کیایی نماینده آموزگاران طرح خرید خدمات، محمدرضا مجتهد زاده پژوهشگر محیط زیست، میلاد عالمی نماینده قوم کرمانج و سید محمد موسوی پژوهشگر حوزه گردشگری از مهمانان این شبکه بودند.

موسوی در خصوص نقش فضای مجازی در زندگی روزانه گفت: امروز به مرحله ای رسیدیم که زندگی بدون فضای مجازی قابل تصور نیست و برنده گروه یا شخصی است که بهترین تولید محتوا را در این فضا داشته باشد.حال مدیران ارشد صدا و سیما با علم به این مسئله امکاناتی را در اختیار نامزده قرار دادند که انصافا این امکانات به خصوص شبکه اختصاصی و آنتن ۲۴ ساعته فضای مجازی را می توان در سطح بالاترین استانداردها دانست که فارغ از جهت گیری سیاسی فقط به دنبال افزایش مشارکت هستند.

وی ادامه داد: این کار معاونت فضای مجازی عملا کار و کاسبی فیک نیوزها را از بین برده زیرا دیگر نمی توانند اتفاقات و رخدادهایی که در زمان پخش برنامه ها و یا مناظره ها رخ داده را با هدف سیاسی خود به جامعه تزریق کنند زیرا مخاطب به راحتی می تواند با مراجعه به آرشیو تلوبیون اتفاق رخ داده را ببینید و خود قضاوت کند.

وی ادامه داد: در حوزه گردشگری نیز فضای مجازی به عنوان بازوی اصلی عمل می کند و رونق گردشگری کاملا وابسته به فضای مجازی است.

استودیوی پزشکیان

استودیوی نامزد گروه های اصلاح طلب نیز میزبان پیروز حناچی شهردار سابق تهران، یونسی وزیر اسبق اطلاعات، هاتف خرمشاهی کارشناس حوزه اقتصاد، مهر علیزاده نامزد دور قبل انتخابات ریاست جمهوری بود.

مهرعلیزاده با اشاره به خصوصیات مردم ایران گفت: ملت ایران یک ملت باهوش، شجاع و بافرهنگ و شعور اجتماعی بالا هستند و به این درک رسیدند که نهایتا آن چیزی که مهم هست حضور مردم در انتخابات است.

استاندار اسبق اصفهان افزود: مردم با درک شرایط بین المللی و سیاسی با حضور پای صندوق های رای و انتخاب نامزد اصلح از نظر خودشان سهم خود را در ثبات سیاسی و امنیتی کشور ایفا خواهند کرد.

از سوی دیگر استودیوهای قالیباف، پورمحمدی، زاکانی و قاضی زاده هاشمی نیز برنامه های ضبط شده تولیدی را بر روی آنتن فضای مجازی پخش کردند

منبع : خبرگزاری رکنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا